בשיתוף ''קרוזים''

הצעות לקרוז כשר

קרוז קיץ כשר למערב אירופה

אוניה: COSTA DIADEMA

תאריכים: 6-14 באוגוסט, 2018 (8 לילות)

*כולל טיסות ישירות לברצלונה

יצירת קשר עם ''קרוזים''

  [cta_recaptcha* cta_recaptcha]

  מידע לשומרי כשרות בקרוז

  חופשת קרוז הפכה להיות המבוקשת בעולם עם אחוז הלקוחות החוזרים הגבוה ביותר. זאת בזכות השילוב המנצח של נופש מפנק ברמה של חמישה כוכבים, אטרקציות מהנות על האונייה ועצירות ביעדים הכי מרתקים שיש.

  קהל שומרי הכשרות מביעים עניין רב בסוג חופשה זו ואנחנו שמחים להציג את האפשרות בה תצאו לשייט נפלא וגם תשמרו על הכשרות במהלכו. האוכל בקרוז לא כשר אך אפשר להזמין אוכל כשר. בחלק מהחברות יש תוספת תשלום (בעיקר בחברות האירופאיות), ובחלק ללא עלות כלל (בעיקר החברות האמריקאיות). בכל אונייה יש בופה עשיר המציע ארוחות צמחוניות, דגים וירקות טריים ללא תיבול.

  על מנת להבטיח אוכל כשר בשייט נדרשת הזמנה מראש של לפחות חודש וחצי לפני הנסיעה.

  לחופשת שייט בספינה מפוארת יש תדמית יוקרתית, והאמת בצדק רב. לספינות המודרניות המטיילות ברחבי העולם אפשר לקרוא “בית מלון צף” ברמת 5 כוכבים פלוס ועם מתקנים ופינוקים שלפעמים קשה לדמיין.

  אם תרצו לארגן קבלת שבת באונייה, לרוב הצוות ישמח לעזור במידה ותיידעו אותם על כך מראש. בנוסף, ייתכן ויפרסמו זאת בדף התכנית היומית לכלל הנוסעים. צוות האונייה בדרך כלל מאוד שירותי, אמפאטי וסבלני לבקשות מיוחדות של הנוסעים. רצוי לגשת אליהם בהגעה להסביר את הבקשה וזאת על מנת שיהיה זמן לאנשי הצוות להיערך בהתאם.

  בנוסף, אם תרצו שיקצו לכם חדר אשר בו ניתן להתפלל, אפשר לבקש זאת וכמובן רצוי בסמוך להגעה לאונייה.

  חשוב לדעת – בזמן עגינת האונייה אם ביום חול, חג או שבת אפשר להישאר על האונייה.

  חופשת שייט מתאימה למשפחות, לזמן איכות זוגי, נופש עם חברים ולחגיגות אירוע מיוחד.